İnşaat sektörünün farklı alanlarında kazanılan 17 senelik tecrübeyi bünyesinde barındıran MAS İNŞAAT sektöre yenilikçi çözümler sunabilmek amacı ile 2018 tarihinde İstanbul’da kurulmuştur.                                
                                
Firmamızın ana faaliyet alanı anahtar teslim inşaat sözleşmeleridir. Bu sözleşmeler ile hizmet verdiğimiz sektörler Rüzgar Enerji Santralleri, Endüstriyel Tesisler, Banka ve Finans Kuruluşlarıdır.                                
                                
Profesyonel mühendislik ekibi ile gerek anahtar teslimi sanayi ve ofis yapılarının inşası konularında ve gerekse  tadilat ve yenileme çalısmalarında başarılı çalışmalara imza atan kuruluş, Türkiye ve Dünya’nın lider şirketleri için çözüm ortağı olma ayrıcalığına ulaşmıştır.                                
                                
Mühendislik vizyonundan taviz vermeden ekonomik, güvenilir ve hızlı çözümler için                                
                                
MAS İNŞAAT, Doğru Ortak…
                                
Vizyonumuz
Her türlü mühendislik hizmetinde çözümün bir parçası olma amacı ile, sonuç odaklı çalışırız. Yenilikçi çözümler bulmayı, farklılık yaratmayı ve sürdürülebilir gelişimi hedefleriz.                                
                                
Bunun için yeni teknolojileri takip eder, yeni teknoloji ve metodlar yaratmaya çalışırız.                                
                                
Misyonumuz
İnşai ve mimari uygulamalarda mühendisliğin gerektirdiği esaslardan ödün vermeyiz, alternatifleri tartışır ve mühendisliğe uygunlugunu sorgularız. Birey için değil doğa için üretir, ürettiklerimizin insan hayatına ve konforuna değer katmasına odaklanırız.